A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП "Бахмацька міська лікарня"

Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії

Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії було організовано в 1988 році 15 липня, та являється першим відділенням в Бахмацькому районі.

Згідно штатного регламенту відділення розраховане на 6 ліжок. Загальна площа приміщення 240 м2 Лікувальна площа 90м2

Відділення має 2 палати (з них 1 реанімаційна зала) Площа палати 60м2 , реанімаційної зали 30 м2 В палаті розміщено 5 ліжок і 1 ліжко в реанімаційній залі.


Завідувач відділення, лікар першої кваліфікаційної категорії

Грищенко Олександр Миколайович


Лікар-анестезіолог, лікар першої кваліфікаційної категорії

Кузуб Олександр Васильович.


Лікар-анестезіолог, лікар другої кваліфікаційної категорії

Міняйло Світлана Юріївна.


Старша медична сестра

Барабаш Світлана Миколаївна


За рік в палаті інтенсивної терапії лікується 350-400 хворих.

Відповідно до основних завдань персонал відділення:

  •  Визначає найбільш оптимальний метод анестезії, здійснює медикаментозну передопераційну підготовку, проводить загальну і регіональну анестезії при операціях, пологах, діагностичних та лікувальних процедурах.
  • Здійснює інтенсивне спостереження за станом хворих в післянаркозному періоді до відновлення свідомості, дихання та стабілізації кровообігу.
  • Проводить за показанням реанімацію та подальшу інтенсивну терапію хворим в інших відділеннях лікувально-профілактичного закладу.
  • Проводить лікування хворих в палатах інтенсивної терапії спільно з лікарями відповідних спеціальностей. Завідуючі профільними відділеннями зобов'язані забезпечити участь кваліфікованих лікарів своїх відділень в лікуванні хворих, які знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії.
  • У відділення інтенсивної терапії підлягають госпіталізації хворі з гострими порушеннями кровообігу різної етіології (гостра серцево-судинна недостатність, травматичний, гіповолемічний, анафілактичний шоки та інші), з гострими розладами дихання, функції центральної нервової системи, паренхіматозних органів, гострим порушенням обмінних процесів, хворі у відновлювальному періоді після клінічної смерті, після оперативних втручань, які призвели до порушення функцій життєво важливих органів та систем або при реальній загрозі їх розвитку у хворих з тяжкими гострими отруєннями

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора